CARPROG V8.21 Online ECU programatorius

Nauja

car prog programatorius

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 13 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 13 points kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 2,60 €.


130,00 €

Apie prekę

CARPROG V8.21 ONLINE ECU – chip tiuningavimo įranga galėsite atlikti EEPROM programavimą, VAG prietaisų skydelio programavimą, oro pagalvių atstatymą ir kt. Programinė įranga veikia su Windows operacinėm sistemomis.
Carprog įrenginys turi galinga 16-bitų MPU ir pilna komplekta sąsajos driverių.
Šitoje versijoje jūs gausite 12 iėjimo/išėjimo PINŲ EEPROM programavimui atlikti, K-line diagnostika, CAN line diagnostika, +5V/+12V išvestis ir kt.
Tai geriausias įrenginys atlikti airbag (Oro pagalvių) resetinimo funkcija! (Kodėl V8.21? Nes palaiko ONLINE funkciją ir yra pati stabiliausia versija rinkoje, V10.05 užsirakina ir yra labai nestabili, todėl mes jos nerekomenduojam)

- Aukščiausias kokybės programatorius CARPROG V8.21
- Su žalia plokšte, visi reikalingi čipai - full chip
- Naujausia 2019m. versija Full online v8.21

 

Galimybės:


* Raktų programavimas / pririšimas
* IMMO skaitymas
* Imobilaizerių progrmavimas
* Radio blokų kodavimas
* EEPROM pogramavimas
* SRS crash data trynimas
* Air bag modulio korekcijos, (Oro pagalvių) resetinimo funkcija;

 

Programos:

 

  • ECU-OPEL – OPEL prisijungimo skaitytuvas iš variklio hibridinio ECU. Veikia su Bosch ME1.5.5, Siemens SIMTEC71, SIMTEC71.1, Delco Diesel, Delco Multec.
  • OPEL CAN – Opel ECU by CAN programmer – skaityti / keisti rida EDC16, MT35E, HSFI 2.2 skaitykite PIN kodą, iš naujo nustatykite ECU.
  • PSG16 – Opel PSG16 diesel pump by OBDII – skaityti / keisti rida, perskaityti PIN, atstatyti ECU.
  • OPEC28 – Opel Siemens Simtec ECU Tool Advanced.

* Prietaiso funkcijų ir galimybių prieinamumas priklauso nuo automobilių gamintojų leidžiamumo.

Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės.

Kalbos: English
Kokybė: A++
Prisijungimas: OBD2 / EEPROM
Programinė įranga: V8.21 (Online versija
Operacinės sistemos: Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Atnaujinti įranga: Negalima
Naudoti interneto ryšį: Galima
Garantija: 12 mėnesių

 


Carprog Airbag oro pagalvių atstatymai:


S5.1 - VAG (Audi, VW, Skoda, Seat) Airbag Reset Tool
S5.2 - BMW Airbag Reset Tool
S5.3 - Mercedes Benz Airbag Reset Tool
S5.4 - FORD Airbag Reset Tool
S5.5 - GM Airbag Reset Tool by OBDII
S5.6 - CARPROG CR16 Airbag tool - Audi, Mercedes, Ford, Volvo
S5.7 - Renault Airbag reset tool
S5.8 - Peugeot Airbag Reset tool
S5.9 - Citroen Airbag Reset tool
S5.10 - Honda Airbag Reset tool
S5.11 - Audi Airbag reset tool by direct connection to EEPROM or MPU
S5.14 - Ford Airbag Reset tool by direct connection to EEPROM or MPU
S5.16 - Hyundai Airbag Reset tool
S5.17 - KIA Airbag Reset tool
S5.18 - Lexus Airbag Reset tool
S5.19 - Rover Airbag Reset tool
S5.21 - Mazda Airbag Reset tool
S5.22 - Mitsubishi airbag reset tool
S5.23 - Nissan Airbag reset tool
S5.20 - Mercedes Benz Airbag Reset tool by direct connection
S5.25 - Opel Airbag reset tool by direct connection
S5.27 - Saab Airbag reset tool by direct connection
S5.28 - Subaru Airbag reset tool by direct connection
S5.30 - Toyota Airbag reset tool by direct connection
S5.31 - Alfa Romeo Airbag Reset Tool
S5.32 - Fiat Airbag Reset Tool
S5.33 - Porsche Airbag Reset Tool
S5.34 - Suzuki Airbag Reset Tool
S5.35 - Volvo Airbag Reset Tool
S5.36 - Daewoo Airbag Reset Tool

 

CarProg Dash:

 

S7.1 - VAG CAN programmer
S7.2 - CarProg Dashboard programming
S7.3 - CarProg Dashboard programming package update
S7.4 - Fiat KM correction by OBDII
S7.5 - Mercedes Benz ASSYST explorer
S7.6 - VDO dash decrypt tool - Skoda Roomster, SuperB, VW Polo, Audi A3, A6, Allroad with 93C86 odometer change and PIN reading
S7.7 - Ford odometer change by OBDII (by CAN)
S7.8 - VW 2007+ by OBD - Golf, Passat, Eos, Touran, Tiguan, Octavia with Micronas by diagnostic
S7.10 - VAG VDO dashboards by K-line OBDII diagnostic - VW T5, Passat B5, Skoda SuperB and others
2J74YAUDI - Audi 2J74Y repair software for CarProg

 

CarProg Immo:


S4.1 - Toyota Key Programmer
S4.2 - Lexus key programmer
S4.3 - Daihatsu Key Programmer
S4.4 - CarProg BMW Key programmer
S4.5 - Mercedes Benz Key programmer
S4.6 - RENAULT Megane/Scenic infrared key programmer
S4.7 - Kessy tool - A8, Touareg, Phaeton, Cayenne PIN code reader

 

CarProg Processor:

 

S2.1 - CARPROG Motorola (Freescale) HC05 MPU programmer
S2.2 - CARPROG Motorola (Freescale) HC11 MPU programmer
S2.3 - CARPROG Motorola (Freescale) HC08 MPU programmer
S2.4 - CARPROG Motorola (Freescale) 912 and 9S12 MPU

CarProg Programmer:

 

ST92 - ST92F120, ST92F150, ST92F250 internal EEPROM programmer

CarProg Radio Code:

 

S6.1 - CARPROG CC1
S6.2 - CARPROG CC2
S6.3 - CARPROG CCN
S6.4 -  Phili Car Radio decoder
S6.5 - Renault Car Radio decoder by serial number
S6.6 - Audi/VW/Seat/Skoda car radio decoding software
RNS510 - Navigation decoding tool by Navi diagnostic


Komplektacija :

1 vnt. x CARPROG įrenginys
1 vnt. x CD su programinė įranga - rekomenduojama su windows XP, bet veikia ir 7, 8, 10
1 vnt. x A1 - OBD2 adapteris (K-line ir CAN bus jungikliai)

1 vnt. x D1 - Odometer-airbag adapteris (skirtas prietaisų skydelių ir airbag programavimui)
1 vnt. x A3 - Transponder Antena
1 vnt. x A10 - Motorola adapteris
1 vnt. x A11 - BMW EWS adapteris
1 vnt. x A16 - Radios adapteris (Opel, Renault, Peugeot, Citroen PHILIPS)
1 vnt. x A15 - adapteris
1 vnt. x A17 - adapteris
1 vnt. x A4 - adapteris
1 vnt. x A5 - DIP8 Clip adapteris
1 vnt. x A6 - SOIC8 Clip adaperis
1 vnt. x A7 - MB 38-Pin adapteris
1 vnt. x A8 - for BMW 20-Pin adapteris
1 vnt. x RNS510 Adapter Cable adapteris
1 vnt. x For VOLVO for FORD CAN 2006+ adapteris
1 vnt. x FIAT CAN 2006 adapteris
1 vnt. x C1 OBD2 Female adapteris
1 vnt. x USB adapteris
1 vnt. x maitinimo laidas

Atsiliepimai

Įvertinimas 
garazas 666 2019-12-13

programavimui

Aciu. Gerai veikia Crash data bmw trynimui.

    Parašykite savo atsiliepimą !

    Parašyti atsiliepimą

    CARPROG V8.21 Online ECU programatorius

    CARPROG V8.21 Online ECU programatorius

    car prog programatorius

    Parašyti atsiliepimą

    9 other products in the same category: